Dnia 19 listopada, w środę o godzinie 13.30 odbyło sie w naszej szkole spotkanie z Panią Barbarą Szuszkiewicz, wspaniałą wolontariuszką.

Dzięki tym zajęciom mogliśmy się rozerwać, miło spędzić czas i bliżej się poznać. Za każdym razem, gdy Pani Barbara odwiedza nas w szkole, przekazuje nam wiele ciekawych informacji. Na ostatnich zajęciach mogliśmy dowiedzieć się, jak pokonać swój stres podczas pracy w grupie, co prawda dotyczy to każdego z nas, ale dzięki takim zajęciom już wiemy, jak możemy tego uniknąć. Mieliśmy za zadanie stanąć przed liczną grupą i odegrać krótką scenkę, w której wszyscy brali udział.

W warsztatach nie chodzi tylko o rozrywkę, ale również o naukę jak mamy pomagać, wspierać i zachęcać innych do współpracy razem z nami. Po każdych zajęciach szkolna grupa wolontariuszy się powiększa, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Po wyjściu z zajęć każdy uczestnik wychodzi zadowolony, pewny siebie i pełen energii, którą przekazuje nam Pani Barbara.

Organizatorką naszych spotkań jest Pani Jolanta Markiewicz, która - jako szkolny opiekun koła Caritas - pomaga nam organizować różnego rodzaju akcje dla potrzebujących. Warto pomagać, a razem możemy jeszcze więcej!

To nie było nasze pierwsze, ani ostatnie spotkanie. Bardzo serdecznie zapraszamy chętnych do brania udziału w takich zajęciach oraz do udziału w naszych akcjach.

 

Angelika Hładoń kl. IV TAK