W dniu 02.12.2014 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych rozstrzygnięto konkurs klasowy "Każdy może zostać świętym Mikołajem". Uczniowie w klasach zbierali słodycze (w tym roku prosiliśmy o batoniki). Jak zwykle nasza młodzież stanęła na wysokości zadania. Zebraliśmy pełne dwa kartony różnych łakoci, króre przekażemy najmłodszym uczniom z PSP w Sławie. Konkursowi towarzyszyły niekiedy ogromne emocje. Uczniom niektórych klas bardzo zależało na wygraniu.

Pierwsze miejsce i wyjazd na Spotkanie Wigilijne w zameczku zdobyła klasa IV TH, miejsce drugie - dzień bez pytania jury przyznało dwóm klasom: II LO i II TH.

Oprócz wymienionych klas w konkursie wzięły udział klasy: IV TAK, I TA, I LO, I TŻiUG, IITAK, III LO.

Wszystkim dziękujemy za ofiarowane słodycze. Mamy nadzieję, że bawiliście się świetnie, a ofiarowane słodycze przyniosą wiele radości obdarowanym.

 

Jolanta Markiewicz