Dnia 16 grudnia br. w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się powiatowe zawody w unihokeja.

Nasza szkoła była reprezentowana przez grupę chłopców w składzie : 

 1. Ruliński Adrian 
 2. Kruszyński Sebastian 
 3. Unierzyski Marcin 
 4. Michalewicz Miłosz 
 5. Marciniak Eryk 
 6. Małecki Szymon 
 7. Malinowski Mateusz 
 8. Wycichowski Klaudiusz 

i grupę dziewcząt : 

 1. Derdzikowska Konstancja 
 2. Wiktorowicz Weronika 
 3. Kępka Katrzyna 
 4. Bączkiewicz Joanna 
 5. Sośnicka Kornelia 
 6. Jankowiak Weronika 
 7. Gulczyńska Emilia 
 8. Malinowska Natalia

W wyniku zaciętej rywalizacji nasi chłopcy utrzymali pozycję zwycięzców z zeszłego roku zajmując pierwsze miejsce. Równie wysokim poziomem i zaciętą walką wykazała się grupa dziewcząt, która w tym roku wystąpiła w zupełnie nowym składzie. Wspaniałą formą wykazały się debiutantki Konstancja Derdzikowska oraz Wiktorowicz Weronika, które swoją dynamiką i charyzmą zdobywały widowiskowe bramki.  Grupa dziewcząt zajęła drugie miejsce. Obie drużyny spisały się rewelacyjnie i po raz kolejny udowadniamy, że ze Sławą nie tak łato wygrać. W wyniku tej  rywalizacji grupa chłopców i dziewczą  zakwalifikowały sie do finałów. Gratulujemy! 

Stella Dodot