Pod takim hasłem w dniu 06 listopada wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przeprowadzili akcję poczęstunku ciastem. Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie ( wraz z rodzicami) przygotowała  20 blaszek różnych ciast i w niedzielę po mszach świętych częstowała naszych parafian.

 

W zamian można było wrzucić datek do puszki. Choć ciast było dużo okazało się, że serca naszych mieszkańców są tak wielkie, że słodkości nie starczyło dla wszystkich. Zebraliśmy 1850 zł. Pieniążki, zgodnie z założeniem trafiły do chorych dzieci. Tym razem dla Wiktorii, która jest po operacji nóżki i jest przygotowywana do protezy oraz do Julii, której rodzice i rodzina zbierają na wózek dla niej. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Obiecujemy, że następnym razem ciast będzie więcej. A mogę zdradzić, że będzie to  18 grudnia. Chcemy w okresie Świąt Bożego Narodzenia trafić z wymarzonymi prezentami  do chorych dzieci. 

      Pamiętajmy " I TY MOŻESZ ZOSTAC ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM ". Pomóżmy chorym dzieciom spełniać ich marzenia.

 

Jolanta Markiewicz - opiekun szkolnego koła Caritas