Działania zrealizowane w ramach projektu unijnego "Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Sława":

• Zakończyło się szkolenie „Jak założyć własną firmę”. Ze względu na obecną sytuację szkolenie odbyło się w formie zdalnej. Certyfikaty potwierdzające udział otrzyma 13 osób.

• 18 maja br. 20 uczniów i uczennic naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu "Etyka pracy". Ze względu na obecną sytuację szkolenie odbyło się w formie zdalnej. Certyfikaty czekają już na odbiór.

• Od 26 kwietnia br. grupa 12 uczniów i uczennic realizuje kurs „Prawo jazdy kat. B”. Badania lekarskie, część teoretyczna i praktyczna – wszystko w ramach projektu.

• 14. czerwca br. wystartował kurs „Obsługa wózka widłowego” dla uczniów technikum logistycznego. Obecnie realizuje go grupa 12 uczniów i uczennic III klasy TL oraz świeżo upieczeni absolwenci z IV TL. Badania lekarskie, część teoretyczna i praktyczna – wszystko w ramach projektu.

Uczestnik kursu podczas praktycznego szkolenia
IMG_20210621_173757
Uczestnik kursu podczas praktycznego szkolenia
Uczestnik kursu podczas praktycznego szkolenia
IMG_20210621_174129
Uczestnik kursu podczas praktycznego szkolenia
Uczestniczka kursu podczas praktycznego szkolenia
IMG_20210621_180752
Uczestniczka kursu podczas praktycznego szkolenia
Uczestniczka kursu podczas praktycznego szkolenia
IMG_20210621_180929
Uczestniczka kursu podczas praktycznego szkolenia
Uczestnik kursu podczas praktycznego szkolenia
IMG_20210621_181828
Uczestnik kursu podczas praktycznego szkolenia
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
 
 

• Również 14. czerwca rozpoczął się kurs „Prawo jazdy kat. T”. Uczestniczy w nim 12 uczniów, przede wszystkim kształcących się w zawodzie rolnik. Badania lekarskie, część teoretyczna i praktyczna – wszystko w ramach projektu.

• Jeden nauczyciel przedmiotów zawodowych naszej szkoły wkrótce rozpocznie staż zawodowy. Celem takiego stażu jest podniesienie kompetencji w zakresie kształcenia zawodowego, zaktualizowanie wiedzy, poznanie nowszych technik i rozwiązań w danej branży, a następnie przekazanie zdobytej przez siebie wiedzy i doświadczenia uczniom.


Mimo iż wkrótce wakacje, grupa 19 uczniów i uczennic zdecydowała się na dalsze zdobywanie zawodowych doświadczeń w okresie letnim i w wyznaczonych terminach odbędzie staże zawodowe.


Informacje na temat aktualnych działań związanych z projektem publikowane są na bieżąco na szkolnej stronie internetowej http://zsp-slawa.pl, na profilu szkoły na Facebooku oraz na koncie na Instagramie.

Katarzyna Boczek