Kolejna tura szkoleń w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Sława”

 Ze względu na obecną sytuację możemy przeprowadzić zdalnie następujące szkolenia:

 

„Jak założyć własną firmę”

Podczas szkolenia uczestnicy dowiadują się, jak krok po kroku założyć własną firmę. Śledzą etapy rozkręcania własnej działalności od momentu powstania pomysłu na biznes po zatrudnienie pracowników. Otrzymują wiedzę niezbędną dla każdego początkującego przedsiębiorcy, dotyczącą: formalności urzędowych, podatków, źródeł finansowania działalności oraz zapoznają się z aktualnymi przepisami dotyczącymi prowadzenia działalności gospodarczej. Czas trwania: ok 50 h lekcyjnych.

 

„Wizerunek pracownika”

Szkolenie jest skierowane do uczniów wszystkich kierunków zawodowych. W zakres tematyczny szkolenia wchodzą m.in. tworzenie właściwego wizerunku biznesowego, ubiór biznesowy, wykonanie automakijażu, budowanie autorytetu, etyka biznesowa, tworzenie pierwszego wrażenia. Czas trwania: ok 10 h lekcyjnych.

 

„Etyka pracy”

Uczestnicząc w szkoleniu uczniowie zapoznają się z normami i regułami, wyznaczającymi zachowanie przedstawicieli danego zawodu, w tym również określającymi system wartości oraz uniwersalne rozumienie etyki zawodowej na różnych stanowiskach pracy.

Jest to szkolenie w formie blended learning wraz z dostępem do mobilnej platformy z kodami dostępu dla uczestników projektu, w skład którego wchodzi: przeprowadzenie szkolenia przez trenera, filmy edukacyjne, testy sprawdzające poziom zdobytej wiedzy, ćwiczenia oraz materiały w formacie PDF. Czas trwania: ok 2 h lekcyjne

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie udziału.

Certyfikaty za grudniowe szkolenia już czekają na odbiór.

 

Uwaga!

Przypominamy o trwającej rekrutacji na płatne staże wakacyjne!

Zostało tylko kilka wolnych miejsc (jest to ostatnia edycja stażów w ramach obecnego projektu).

 

Rekrutacja na szkolenia trwa do wyczerpania miejsc. Liczba uczestników jest ograniczona.

Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszam do kontaktu poprzez dziennik elektroniczny.

Katarzyna Boczek