Działania zrealizowane w ramach projektu unijnego "Modernizacja kształcenia zawodowego w Gminie Sława" w okresie lipiec – wrzesień 2021:

19 uczniów i uczennic odbyło w wakacje płatne staże zawodowe
31 sierpnia ukończył się kurs „Prawo jazdy kat. T” - 11 uczniów skorzystało z tej możliwości uzyskania dodatkowych kwalifikacji (badania lekarskie, część teoretyczna i praktyczna – wszystko w ramach projektu)
27 września 10 uczniów i uczennic kierunków gastronomicznych uczestniczyło w szkoleniu „Kuchnia i serwis”
29 września 10 uczennic kierunków gastronomicznych uczestniczyło w szkoleniu „Barman – mikser”


Informacje na temat aktualnych działań związanych z projektem publikowane są na bieżąco na szkolnej stronie internetowej http://zsp-slawa.pl, na profilu szkoły na Facebooku oraz na koncie na Instagramie.