Dnia 30 września br. we Wschowie w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się powiatowe zawody piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Po tak długiej przerwie dla każdej drużyny to było prawdziwe wyzwanie. Zawodnikom towarzyszył jednak uśmiech, bo po tak długiej przerwie sam fakt możliwości grania wydawał się już wygraną.

Pierwsze grały dziewczyny w składzie : bramka - Pietrzak Marlena, Gracz Hanna, Karpała Zuzanna, Przydróżna Alicja, Radkowiak Nikola, Laura Tytłak, Walkowiak Sara , Solilńska Dagmara oraz Winiarska Nikola.
Chłopców reprezentowali uczniowie : Bielak Maksymilian, Bielak Marcel, Dudziak Michał, Jęśkowiak Szymon, Kostrzewa Kacper, Szkrzypczak Karol, Suplicki Paskal oraz Szulc Bartosz.
Chłopcy zajęli III m. dziewczyny II m. mimo apetytu na zwycięstwa, zdecydowanie czas na walkę, ale o powrót do dobrej kondycji. Nasze drużyny wróciły głodne...rewanżu i tego życzymy naszym zawodnikom - mocnego rewanżu.
Trzy uczennice robią rozgrzewkę
Trzy uczennice robią rozgrzewkę