W dniach 28-30 września br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w cyklu spotkań edukacyjnych "Chronione gatunki ptaków"

zrealizowanych w ramach projektu prowadzonego przez Nadleśnictwo Sława Śląska: "Ochrona ptaków i siedlisk na obszarach Natura 2000 Pojezierze Sławskie i Żurawie Bagno Sławska oraz ograniczenie antropopresji turystycznej na te obszary w Nadleśnictwie Sława Śląska".

Spotkania realizoane były w formie wykładów oraz warsztatów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe zestawy. Młodzież chętnie w nich uczestniczyła; mamy nadzieję, że uzyskane informacje będą skutkować bardziej refleksyjnym podejściem do  środowiska naturalnego.

Uczniowie siedzą przy stolikach w grupach, na świetlicy szkolnej.
Uczniowie siedzą przy stolikach w grupach, na świetlicy szkolnej.
Uczniowie siedzą w grupach na świetlicy szkolnej.
Uczniowie siedzą w grupach na świetlicy szkolnej. Kilkoro uczniów stoi przy tablicy.
Uczniowie siedzą w grupach na świetlicy szkolnej
Uczniowie siedzą w grupach na świetlicy szkolnej