W dniu 15 grudnia br. p. dyrektor Marcin Wójtowicz wręczył pamiątkowe dyplomy stypendystkom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022.

Tegorocznymi stypendystkami w naszej szkole są:  Emilia Klecha z kl. 4 TL i Wiktoria Ilnicka z kl. 3 TŻP

Stupendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest każdego roku uczniom szkół ponadpodstawowych w których nauka kończy się maturą. Do tego stypendium są kwalifikowani uczniowie z najwyższą średnią ocen w danym typie szkoły, spośród których Rada Pedagogiczna wybiera jednego kandydata do stypendium.

Do czasu wygaszenia Technikum czteroletniego (po gimnazjum),  do stypendium typowani są uczniowie Technikum po szkole podstawowej i po gimnazjum.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w bieżącym roku szkolnym!

Stypendystki Prezesa Rady Ministrów
Stypendystki Prezesa Rady Ministrów