Z tytułu zbliżającego się Światowego Dnia Wody, który obchodzony jest 22 marca, ogłaszamy I Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. WODA W OBIEKTYWIE.

Zadanie uczestników polega na wykonaniu i przesłaniu drogą mailową zdjęć ukazujących w ciekawej formie wodę oraz aspekty życia związane z jej wartością na wielu płaszczyznach. Interpretacja tematu jest dowolna.

Fotografie należy wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 22.03.2022.

Konkurs jest adresowany do wszystkich miłośników fotografii uczęszczających do naszej szkoły.

Na autora najlepszego zdjęcia czeka dyplom oraz nagroda rzeczowa.

Zapraszamy do udziału

Regulamin konkursu fotograficznego „Woda w obiektywie”

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.
2. Cele konkursu:
• rozwijanie świadomości o wartości wody jako najcenniejszego dobra,
• prezentacja ciekawych miejsc (jeziora, rzeki, akweny) i promocja wyjątkowych walorów ,
• zbiorników wodnych naszego regionu,
• promowanie działań proekologicznych,
• rozbudzenie kreatywności i wyobraźni,
• rozwijanie zainteresowań fotograficznych,
• propagowanie form działalności artystycznej (fotografii) w ramach profilaktyki społecznej.
3. Przedmiotem konkursu jest fotografia ukazująca w ciekawy i artystyczny sposób, jak
cennym darem dla ludzi i przyrody jest woda.
4. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.
5. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 fotografie o tematyce zgodnej z tematem konkursu.
6. Fotografie powinny być wykonane w postaci elektronicznej w formacie JPG i zapisane w jak największej rozdzielczości
7. Nazwa pliku powinna zawierać: imię i nazwisko autora, tytuł zdjęcia, miejsce wykonania.
8. Fotografie należy przesłać drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
9. Konkurs trwa do 22.03.2022.
10. Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę w Konkursie.
11. Oceny przysłanych fotografii dokona Jury powołane przez organizatora. Decyzje Jury są ostateczne.
12. Laureat konkursu otrzyma dyplom i nagrodę rzeczową.
13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do Jury konkursu.
14. Autorzy udzielają zgody organizatorowi na wielokrotne, nieodpłatne, w całości lub w części, wykorzystanie przysłanych fotografii w różnych mediach i publikacjach.
15. Informacje dotyczące zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszone do 25.03.22 r. na szkolnej stronie internetowej ww.zsp-slawa.pl.