Uwaga!
Konkurs fotograficzny

Z okazji jubileuszu naszej szkoły ogłaszamy konkurs fotograficzny „SZKOŁA W OBIEKTYWIE”.

Zadaniem uczestników jest wykonanie i przesłanie drogą mailową, w terminie do 25 listopada br., zdjęcia ukazującego naszą placówkę z ciekawej perspektywy.

Konkurs jest adresowany do amatorów fotografii związanych z naszą szkołą: uczniów, absolwentów i pracowników.

Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody rzeczowe.

Szczegóły i warunki uczestnictwa w regulaminie.

Zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu fotograficznego „SZKOŁA W OBIEKTYWIE”

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.
2. Cele konkursu:
• rozbudzenie kreatywności i wrażliwości artystycznej
• rozwijanie zainteresowań fotograficznych
• popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki
• prezentacja indywidualnego spojrzenia uczniów, absolwentów i pracowników na szkołę
• utrwalenie wizerunku szkoły oraz zmian zachodzących w obrębie obiektu na przestrzeni lat
• pozyskanie materiału fotograficznego dokumentującego szkołę w różnych jej aspektach
• promocja placówki
3. Zakres tematyczny konkursu - przedmiotem fotografii powinno być utrwalenie wizerunku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie oraz jego otoczenia w dowolnym ujęciu i na przestrzeni lat.
4. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie, absolwenci i pracownicy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sławie.
5. Każdy uczestnik może nadesłać 1 fotografię o tematyce zgodnej z motywem przewodnim konkursu.
6. Uczestnik zgłasza zdjęcie, które jest jego własnością i posiada do niego prawa autorskie. Zgłoszenie zdjęcia wykonanego przez inną osobę jest niedozwolone.
7. Prace należy dostarczyć wyłącznie w wersji elektronicznej (format JPG) w jak największej rozdzielczości.
8. Nazwa pliku powinna zawierać: imię i nazwisko autora, tytuł zdjęcia, datę wykonania.
9. Fotografie należy przesłać drogą elektroniczną na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
10. Termin nadsyłania prac mija 25.11.2022. 10. Fotografie nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
11. Oceny przysłanych fotografii dokona Jury powołane przez organizatora. Decyzje Jury są ostateczne.
12. Kryteria oceny prac - Jury konkursu będzie brało pod uwagę: estetykę wykonania, oryginalność ujęcia tematu, interpretację artystyczną i pomysłowość zdjęcia.
13. Laureaci konkursu otrzymają dyplom oraz nagrodę rzeczową.
14. Nadesłanie pracy oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do Jury konkursu.
15. Autorzy udzielają zgody organizatorowi na wielokrotne i nieodpłatne wykorzystanie przysłanych fotografii w różnych mediach i publikacjach w celach promocyjnych.
16. Autorzy oświadczają, że ewentualne osoby znajdujące się na fotografiach wyraziły zgodę na ich publikację.
17. Autorzy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych.
18. Efektem konkursu będzie wystawa najlepszych prac. Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu to grudzień 2022 roku. Informacje dotyczące laureatów zostaną ogłoszone na szkolnej stronie internetowej ww.zsp-slawa.pl.

Regulamin konkursu SZKOŁA W OBIEKTYWIE
Plakat promujący konkurs